Truhlářství Štamfest, s.r.o.

Firma Truhlářství Štamfest byla založena v roce 1996 v Kralupech nad Vltavou. Zabýváme se převážně zakázkovou výrobou nábytku.

Nabízíme Vám veškeré truhlářské práce. Vyrábíme kvalitní dřevěný nábytek, skříně na míru, kuchyně, postele, ložnice, nábytkové stěny, stoly, židle, komody atp. Vše podle přání a požadavků zákazníka.
Používáme kvalitní masivní dřevo, lamino, dýhu a exotické dřeviny pocházející z východní Evropy, Asie, Afriky a Jižní Ameriky. Dřevo odebíráme od vybraných dodavatelů, kteří mají zájem o životní prostředí a starají se o budoucnost našich lesů.
Kromě nábytku vyrábíme dřevěné schody, zahradní domky, altánky, dřevěné venkovní terasy, špaletová okna, dřevěné dveře a vrata, podlahy, srubové stavby.
Dále nabízíme prodej truhlářského a stavebního řeziva, včetně úpravy na míru.
Jsme zastánci klasické výroby, všechny naše produkty vyrábíme zásadně ručně. Používáme moderní technologie zpracování dřeva i klasické a osvědčené postupy.
Naše výrobky zhotovíme na míru, dle Vašich požadavků, návrhů, nebo podle Vámi dodané dokumentace. Vaši zakázku Vám samozřejmě přivezeme a zkompletujeme na místě. Široká nabídka materiálů a barev ze vzorníků, výběr kování, pracovní desky, možnost skleněných výplní atp. Pokud potřebujete vyrobit cokoli ze dřeva, obraťte se na nás – naším cílem je splnit Vám jakékoliv přání.