Stavba větrné elektrárny o výkonu 3kW

V tomto videu stavím a instaluji 3kW větrnou turbínu Reaper. Vím, že je to dlouhé, a tak jsem v komentářích níže zveřejnil několik časových razítek, abych vám pomohl přejít k částem, které by vás mohly zajímat.

Jedná se o vysoce účinnou větrnou turbínu s rotorem o průměru 12 stop (3,7 m) pohánějícím dva generátory permanentního magnetu s 12 cívkami / 16 pólů s permanentním magnetem s axiálním tokem, aby se eliminoval odpor ozubení, který je vlastní tolika konstrukcím radiálního toku, a má energetický potenciál 3 kW v proudu větru ~ 30 mph. V oblasti s průměrnou roční rychlostí větru 11 mph (5 mps) nebo vyšší bude tato turbína každý měsíc produkovat 500 kWh + energie, což je téměř dost na to, aby se průměrně dostalo úplně mimo síť:

V současné době tato turbína nabíjí 24V baterii prostřednictvím ovladače Midnite Classic 200 MPPT větru / hydro připraveného k nabíjení. Ti, kteří jsou obeznámeni s tímto ovladačem, budou vědět, že jeho maximální výkon pro 24V systém je pouze 2 000 wattů, takže prozatím musím zabránit tomu, aby turbína překročila tuto prahovou hodnotu ve větru nad 20 mph, dokud nebude kleště na napětí / odklon zátěž je připojena a letos v létě upgraduji bateriovou sadu z 24V na 48V při přidávání nových FV panelů do systému. Ovladač Midnite, který je připojen k bateriové baterii 48 V, zvládne bezpečně 4000 wattů a strojek jej ochrání před napěťovými špičkami při silném větru a také zajistí vychylovací zátěž, když se baterie nabijí, a zabrání tomu, aby se nože uvolnily. kontroly. Pak mohu bez obav nechat turbínu běžet 24/7. Až přijde čas, zveřejním informace o změnách. Děkujeme za všechny vaše přátele podpory a za to, že jste tento projekt dokončili. Vím, že to byl dlouhý proces, ale všechno, co stojí za to, stojí za to udělat správně.

Tento týden zahajuji další projekt. Něco jiného, ​​ale samozřejmě zábavné a čisté energie. Toužím začít. Nemyslím si, že udělám video seriál, jako jsem to udělal s Reaperem, je to příliš mnoho práce a jen to pro nás všechny natáhne proces déle, takže mě asi párkrát neuslyšíte více týdnů, pokud nebudete sledovat postupové aktualizace na Facebooku;)