Scientologové v Japonsku – Masao Oyaizu & Yuki Mori – Scientologická televize

Zelený čaj má v Japonsku historii sahající až do 8 století a Masao Oyaizu a Yuki Mori pomáhají zajistit jeho budoucí popularitu inovativními novými produkty a misí sdílet tuto cennou část japonské kultury se světem.

Masao Oyaizu a Yuki Mori jsou na misi, uchovat a sdílet vzácnou část japonské kultury – tradici zeleného čaje. Historie tohoto uctívaného nápoje sahá až do Japonska ve 13. století. Spojením dědictví s moderními inovacemi vytvořili Masao a Yuki mezinárodní společnost a zajistili, že slunce bude vždy vycházet na milovaném zeleném japonském čaji.

Scientologové v Japonsku Masao Oyaizu and Yuki Mori - Masao Oyaizu & Yuki Mori - Scientologická televize
Scientologové v Japonsku Masao Oyaizu and Yuki Mori – Masao Oyaizu & Yuki Mori – Scientologická televize

Masao Oyaizu se narodil ve stínu hory Fuji ve městě Shizuoka – což je oblast v Japonsku známá výrobou zeleného listového čaje nejvyšší kvality. Masao, vyrostl v rodinném podniku, a naučil se pěstovat zelený listový čaj tradičním způsobem. Jak byla během doby tradice čajového obřadu postupně nahrazena pohodlím zeleného čaje v lahvích, Masao spojil svůj talent s Yuki Morim.

Yuki Mori
Yuki Mori

Společně vmísili do starodávné tradice trochu moderního stylu. Z tohoto jedinečného spojení vyrostl jejich 17-vrstvový zelený čajový dort a značková zmrzlina ze zlatých listů zeleného čaje, oblíbená u turistů i na sociálních médiích. meet-a-scientologist-press-release-image-masao-and-yuki-1_208wDnes je jejich společnost Oyaizu Seicha International Japanese Tea uznávána po celém světě jako dodavatel zeleného čaje a lahodného zeleného čaje – s distribucí do Anglie, Francie, Hongkongu, Indie, Japonska, Singapuru, Tchaj-wanu, Thajsku, Vietnamu a Spojených států. Státy. A tak slunce vychází na Masao a Yuki, kteří si zachovali trochu starého Japonska vybudováním moderní říše.

Scientology Media Productions
Scientology Media Productions

Scientologická televizní stanice, vysílaná společnost Scientology Media Productions, globálního mediálního centra církve v Los Angeles, může být vysílána na Scientology.tv a je k dispozici prostřednictvím satelitní televize na DIRECTV Channel 320, mobilních aplikacích a prostřednictvím platforem Roku, Amazon Fire a Apple TV.