Pronájem bytu 3+1 Praha 4 – Michle, Baarova

Pronájem kompletně zařízeného bytu 3+1 s terasou v prvním patře novostavby v komplexu Rezidenční park Baarova s 24/7 recepcí a ostrahou, parkem, dětským hřištěm a podzemním parkováním. Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 samostatné ložnice – jedna s vestavěnými skříněmi, dále přilehlá chodba s vestavěnými skříněmi, koupelna (vana, 2 umyvadla, toaleta, bidet), technická komora, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Pronájem bytu 3+1 Praha 4 - Michle, Baarova
Pronájem bytu 3+1 Praha 4 – Michle, Baarova

Terasa je přístupná ze všech hlavních místností. Kvalitní vybavení, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, předokenní rolety, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm, zahradní nábytek, sklep (6,2m2), vstupy do budovy na čip, kočárkárna / kolárna.

Pronájem bytu 3+1 Praha 4 - Michle, Baarova
Pronájem bytu 3+1 Praha 4 – Michle, Baarova

V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Rezidence se nachází na okraji klidné zástavby v Praze Michli, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, v bezprostřední blízkosti multifunkčních center BB Centrum a Brumlovka, s autobusovými spoji ke stanicím metra Budějovická a Pankrác s rychlou dostupností do centra. Měsíční zálohy na společné služby, topení a spotřebu vody: 5354 Kč. Elektřina se hradí zvlášť.