Prodej bytu 3+1 Praha – Vršovice, Amurská

Tichý slunný byt v klidném prostředí s rychlým spojením do centra města. V bytě proběhla v roce 2008 kompletní rekonstrukce včetně nových oken, plovoucích podlah, koupelny s vyhřívanou podlahou, nová vana 2016, 2 x WC, kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, lednice, nové stoupačky v plastu, topení ústřední s časovacími termohlavicemi, kotelna je přímo v domě. Dále jsou zde tři vestavěné skříně a špajska u kuchyně. V domě nový výtah, jsou vždy pouze dva byty na patře. Zabezpečený sklep pro ukládání sportovního vybavení s bezproblémovým přístupem. Balkón na mezipatře.

Prodej bytu 3+kk Praha 9 – Libeň, Podvinný mlýn

Rozvod kabelové televize UPC. Měsíční náklady včetně fondu oprav 4.800,-Kč. Cena za bytovou jednotku je včetně podílu na pozemku a dále zahrnuje i podíl na nebytovém prostoru v domě, který se pronajímá. V okolí nákupní centrum Tesco Eden, mnoho různých sportovišť a parků, škol, plavecký bazén atd. Volné po dohodě.

Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován).  Pro více informací prosím volejte na telefonní číslo 608 11 44 11 nebo piště na e-mail: prodej(a)pelireality.cz