proč nejsou reklamy na Scientologické televizi

Scientologická televize
Scientologická televize

Scientologická církev zahájila vysílání vlastního televizní kanálu, takže byste mohli očekávat, že pořady jako „Meet a Scientologist“ a „Voices for Humanity“ budou přerušeny reklamami.

Meet a Scientologist
Meet a Scientologist

Na stanici, která byla spuštěna v pondělí na DirecTV a dalších online platformách, však nejsou žádné reklamy – a to záměrně.

„Neexistuje žádná reklama na vnější věci, protože na rozdíl od komerčního kanálu není cílem generovat příjmy,“ řekl mluvčí Scientologické církve. „Naším posláním je odpovídat na otázky lidí.“

Poznejte Scientology
Poznejte Scientology

Scientologická církev dále vysvětlila svou přítomnost tím, že „někdo vyhledává online„ scientologii “každých šest sekund,“ dle informací z podstránky „O aplikaci“ na Scientologické televizi.

Scientologická církev spustila vlastní televizní kanál
Scientologická církev spustila vlastní televizní kanál

A Scientologická televize trvá na tom, že „se nesnaží kázat, přesvědčovat nebo lidi na svojí víru konvertovat, ale pouze informovat“.

Kanál není předinstalován ani na zařízeních, která jej přenášejí: Uživatel musí například proaktivně vyhledat a stáhnout si aplikaci Scientologickou televize na Apple TV.

Prudukční štáb Scientologické televize prochází historickou chodbou v Scientology media production, nejstarším nepřetržitě fungujícím studiem v Hollywoodu, a předává plakáty ze seriálů, které pro Hollywood napsal L. Ron Hubbard.
Prudukční štáb Scientologické televize prochází historickou chodbou v Scientology media production, nejstarším nepřetržitě fungujícím studiem v Hollywoodu, a předává plakáty ze seriálů, které pro Hollywood napsal L. Ron Hubbard.

Scientologická televize je také v současné době k dispozici na webu Scientology.TV, a platformách DirecTV, Roku a Amazon Fire TV a také prostřednictvím mobilních aplikací, které lze stáhnout a nainstalovat. Než půjdete a požádáte tyto lidi (stejně jako mnoho lidí o NRA TV), mějte na paměti, že Scientologický kanál podléhá stejným pokynům jako kterýkoli jiný poskytovatel obsahu.

A ne, Scientologický kanál nedostává zaplaceno těmi streamovacími platformami, aby přenášely Scientologickou televizi, ani jim Scientologická církev neplatí za prostor. Například Apple TV účtuje scientologickému kanálu pouze standardní roční poplatek 99 $ pro vývojáře.

Dohoda s DirecTV je jiná, protože scientologická síť zaujímá skutečný kanál. Všichni poskytovatelé satelitů vlastněné společností AT&T by nám o jejich dohodě řekli: „Začali jsme nabízet TSN od 20:00. EDT večer. “

Scientologická televize vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Při spuštění zde bylo k k nalezení šest typů pořadů, se jejichž popis je uveden na scientologické televizi takto:

Uvnitř Scientologie
Uvnitř Scientologie

Inside Scientology“ – vezme diváky do zákulisí náboženství – jeho mezinárodní duchovní ústředí a špičková vydavatelství, co se děje v typický den v Scientologické církvi a pečlivé úsilí o uchování Náboženských spisů a nahrávek zakladatele L. Rona Hubbarda čítajících 75 milionů slov pro budoucí generace.
„Seznamte se s scientologem“ – podrobný pohled do života jednotlivých scientologů z hranic moderního umění, vědy, sportu, zábavy a dalších.
„Jsem scientolog“ – představuje desítky scientologů ze všech koutů světa a všech představitelných povolání a podává osobní zprávy o tom, jak byly jejich životy obohaceny.
„Hlasy pro lidstvo“ – krátké dokumenty představující tvůrce změn ze všech vyznání, kultur a národů, protože rozšiřují pomoc svým komunitám prostřednictvím humanitárních programů sponzorovaných Scientologií.

na Scientologické televizi shlédnout pořady o jednotlivých Scientologických organizacích ve světěna Scientologické televizi shlédnout pořady o jednotlivých Scientologických organizacích ve světě
„Destination: Scientology“ – každá epizoda přináší diváka do nové Scientologické církve a představuje rozmanitost našich církví a spolupráci, která vtlačuje každou Scientologickou církev do struktury místní komunity.
„L. Ron Hubbard: Svým vlastním hlasem – představuje světového zakladatele náboženství. Scientologie zůstává jediným významným náboženstvím s neporušeným hlasem zakladatele, zaznamenaným na veřejných přednáškách přednesených v průběhu čtvrtstoletí. Tato série zaznamenává život L. Rona Hubbarda prostřednictvím autobiografických dálničních známek jeho vlastními slovy a vlastním hlasem.
Multiplatformní kanál / marketingový nástroj se také může pochlubit spoustou tematických filmů, včetně filmů převzatých z Hubbardovy písemné práce.

Scientologická televize vyrábí veškerý svůj obsah interně, přičemž autorství připadá společnosti Scientology Media Productions.

„Od psaní scénářů po natáčení, střih, hudební doprovod a mixování jsou všechny pořady vytvářeny zaměstnanci Církve a farníky v multimediálním digitálním produkčním komplexu Scientologické Církve,“ píše se v části o produkční společnosti se sídlem na Sunset Boulevard v Los Angeles. „Dokonce i digitální mediální obsah pro tištěný časopis a sociální média je vytvářen v jediném globálním mediálním centru.“

Scientologická televize je otevřená partnerství s nezávislými filmaři.