Polský klavírista, Andreas Kazmierzack

 Andreas Kazmierzack
Andreas Kazmierzack

Kazmierczak má za sebou deset let klasického klavírního studia. Studoval u Tibora Yustiho von Arth z Rakouska, známý hudebník a učitel. Pan Kazmierzack přestal hrát ve věku 21 let z důvodu extrémního strachu na klavírní soutěži. Svou schopnost vystupovat před diváky připisuje duchovnímu poradenstvím, které obdržel v scientologii, což podle jeho slov oživilo jeho zájem a vášeň pro hraní na klavír.

“Obchodně jsem počítačový programátor a mistr stavebního inženýrství, ale moje srdce je v klavíru a jeho hudbě.” Je to velmi kouzelné – a klasická hudba je něco, co lidé z celého světa oceňují, “řekl Kazmierczak.

L. Ron Hubbard, zakladatel scientologie, měl celoživotní zálibu v hudbě. Sám se učil hrát na saxofon, banjo a harmoniku. Mohl také hrát na varhany. Jeho hudební talent a odborné znalosti se rozšířily na hudební režiséra, aranžéra, performera a skladatele, “uvedl Amber Skjelset, manažer Scientologického informačního centra a organizátor akce. „V návaznosti na tuto tradici hudby a umění poskytuje Informační centrum platformu pro ty, kteří mají hudební a umělecké schopnosti předvést svůj talent. Pan Hubbard jednou řekl: „Kultura je tak velká jako její sny a jsou sněny umělci.“