Očkování proti covidu čtyřikrát nebo vícekrát vede k téměř úplnému kolapsu imunitního systému, zjistila přelomová studie

Očkování proti covidu čtyřikrát nebo vícekrát vede k téměř úplnému kolapsu imunitního systému, zjistila přelomová studie
Očkování proti covidu čtyřikrát nebo vícekrát vede k téměř úplnému kolapsu imunitního systému, zjistila přelomová studie

Spisovatel a bývalý reportér New York Times Alex Berenson říká, že má k dispozici důkazy ze studie, které ukazují, že covidové „posilovací“ vakcíny tlačí imunitní systém za okraj, což způsobuje téměř totální kolaps imunitní funkce.

V sérii tweetů Berenson napsal, že na základě zjištění studie by již žádné další posilovací dávky neměly jít do žádné zbraně. (Související: Zde je další důkaz , že injekce covidu způsobují AIDS.)

„Posilovače musí být okamžitě zastaveny.“ ZASTAVENO. IHNED. Stack přichází,“ napsal Berenson s odkazem na svůj blog Substack. „Je tu nový papír.“ Je to špatné. Jak špatné? Zatím jsem to ukázal dvěma lékařům. Jeden řekl, že „měl záchvat“, když to četl. Ten druhý řekl něco horšího.“

Studie pochází z Číny, kde se mnozí domnívají, že Wuhanský koronavirus (Covid-19) pochází. Ukazuje, že po čtvrté injekci – což znamená po dvou primárních vpichech a dvou následných posilovacích injekcích – je imunitní systém člověka do značné míry postřelen.

Shrnutí studie vysvětluje, že přestože byly injekce covidu rozpoutány po celém světě v rámci operace Warp Speed, nemají žádnou známou účinnost a jejich „potenciální nepříznivé účinky zůstávají do značné míry neznámé“. To samo o sobě naznačuje, že tyto injekce by neměl dostávat nikdo.

Vzhledem k tomu, že mnozí to již udělali, vědci se rozhodli porovnat humorální a buněčné imunitní reakce prodlouženého průběhu posilovačů vakcín rekombinantní receptor vazebné domény nebo RBD na myším modelu. Zde je to, co našli:

„Vícenásobné boostery vakcíny po konvenční vakcinaci významně snížily titry RBD-specifických protilátek a sérovou neutralizační účinnost proti variantám Delta a Omicron a hluboce narušily aktivaci CD4+ a CD8+T buněk a zvýšily expresi PD-1 a LAG-3 v těchto T buňky.”

„Mechanisticky jsme potvrdili, že prodloužené očkování pomocí posilovačů RBD převrátilo ochranné imunitní vzpomínky podporou adaptivní imunitní tolerance. Naše zjištění prokazují potenciální rizika při nepřetržitém používání posilovačů vakcín proti SARS-CoV-2, což má bezprostřední důsledky pro globální strategie posílení očkování proti COVID-19.

Nechat se „očkovat“ proti covidu znamená trvale zničit váš imunitní systém

Neočkovaný imunitní systém, stejně jako malé pozadí, je naprogramován tak, aby vrozeně odvracel nemoci prostřednictvím vrozené imunity. Při přirozené expozici patogenu se přirozená imunita naučí adaptovat a vytvoří odpovídající úroveň adaptivní imunity.

Covidové popichování na základě těchto zjištění poškozuje přirozenou imunitní funkci. Zasahují do vrozené adaptivní imunitní rovnováhy, takže hostitel je náchylnější k infekci – což je v rozporu se vším, co nám o těchto injekcích řekly „autority“.

Poškození způsobené injekcemi covidu sahá daleko za pouhé protilátky, které fungují jako přední obrana imunitního systému proti virům a bakteriím. Dochází také k poškození T-buněk, které slouží jako záloha protilátek – zdánlivě bez schopnosti opravy.

Studie byla publikována bez velkých fanfár 22. prosince 2022 v recenzovaném časopise iScience . Jednoznačně to ukazuje, jak uvádí Berenson, že boostery na covid – a vlastně všechny injekce na covid – jsou rozsudkem smrti pro imunitní systém člověka.

„Zjistili jsme, že ochranné účinky humorální imunity a buněčné imunity vytvořené konvenční imunizací byly oba hluboce narušeny během prodloužené vakcinace,“ připustili autoři studie.

I když byly myši použity jako testovací subjekty místo lidí, vědci dodali, že zvířata byla geneticky pozměněna, „aby přesně modelovala lidskou reakci na koronavirus“, a nesla „hluboce podobnosti s lidmi v reakci na infekce SARS-CoV-2“.

„My ‚konspirační teoretici‘ to věděli už před lety,“ napsal komentátor o odhaleních obsažených v tomto novém článku.

„Představte si, jaké zisky bude mít lékařský a velký farmaceutický průmysl, když bude mít každý nějakou nemoc nebo rakovinu,“ napsal další.

Chcete se dozvědět více o nebezpečích a neúčinnosti vakcín? Navštivte VaccineDamage.news .

Zdroje pro tento článek zahrnují:

TheGatewayPundit.com

NaturalNews.com

Zdroj: https://www.naturalnews.com/2023-01-20-covid-vaccination-four-injections-collapse-immune-system.html