Laura Prepon

Lauřin otec Michael zemřel v roce 1994 pocházel z ruské židovské rodiny, matka Marjorie má irské, anglické, a německé předky. Laura je nejmladší z pěti sourozenců – má bratra Brada a tři sestry: Danielle, Jocelyn, a Stephanie. Navštěvovala Watchung Hills Regional High School. Studovala na Total Theater Lab v New Yorku, kde se objevila v mnoha divadelních představení.

V 15-ti letech začala studovat herectví a tanec – balet, jazz a moderní. Věnovala se sportu, např. fotbalu a dalším sportům. Předtím, než se stala herečkou, pracovala jako modelka v Paříži, Miláně, a jinde v Evropě.

Laura bydlí ve Watchung jen pokud natáčí v Los Angeles. Miluje tenisky a vintage oblečení. Její oblíbená kniha je „Hobit“ od J.R.R. Tolkiena. Říká se, že její oblíbený herec je Harrison Ford. Vyznačuje se hlubokým a chraplavým hlasem. Časopis Stuff ji v roce 2002 zařadil mezi „102 nejsvůdnějších žen na světě“, vlastní motocykl na kterém ráda jezdí. Sama říká, že miluje pocit svobody a že jezdí, aby si odpočinula a vyčistila hlavu. Laura je na ženu poměrně vysoká (178 cm)

Vzhledem k výškového rozdílu mezi ní a Milou Kunis v seriálu „Zlatá sedmdesátá“ (1998), byly často natáčeny v sedě, proto aby se mohly objevit společně v záběru. Jindy, Mila nosila boty na platformě, aby ji přidaly centimetry.

Chodila s hercem Christopherem Mastersonem, bratrem jejího kolegy ze seriálu Zlatá sedmdesátá Dannyho Mastersona.

Je přírodní zrzka. Na černo se obarvila pro roli Alex Vause v „Orange is the new black“ (2013), aby jí více seděl „rokový vzhled“. Je členem scientologické církve.

Současně žije se svým snoubencem Benem Fosterem v New Yorku. V červnu 2017 potvrdila, že je těhotná a čeká holčičku.