Když Američané hovoří na podporu policejní reformy, Hoyer sdílí své příběhy na půdě sněmovny

Kongresman Steny H. Hoyer (MD-05) dnes vystoupil ve sněmovně, aby vyzval k akci Senátu o zákona George Floyd Justice in Policing Act a podělil se o příběhy Američanů, kteří vystoupili na podporu policejní reformy a podělili se o své vlastní příběhy o policejní brutalitě a rasová nespravedlnost.

Kongresman Steny H. Hoyer (MD-05) dnes vystoupil ve sněmovně, aby vyzval k akci Senátu o zákona George Floyd Justice in Policing Ac
Kongresman Steny H. Hoyer (MD-05) dnes vystoupil ve sněmovně, aby vyzval k akci Senátu o zákona George Floyd Justice in Policing Ac

Vůdce Hoyer minulý měsíc spustil JusticeInPolicing.us, aby Američanům poskytl příležitost dozvědět se o návrhu zákona a zvážit jejich názory.

Níže jsou uvedeny jeho poznámky připravené k dodání a odkaz na video.
„Paní mluvčí, je to už téměř čtyři týdny, co dům schválil zákon George Floyd Justice in Policing Act.“ Vůdce McConnell a republikánský senát ho však odmítají vyzvat k uvážení nebo k hlasování. Mezitím problém rasové nespravedlnosti neodchází sám o sobě.

„Pro miliony Američanů je tento problém hluboce osobní a pociťoval rasové zaujatost v našem soudním systému z první ruky. Většina policistů se těžce snaží dělat svou práci profesionálně a sloužit svým komunitám. A existuje tolik příkladných důstojníků, kteří se zavázali k tomu, že se budou zabývat hlavou ohledně vlastní předpojatosti a problémů v kultuře policie, které vedou některé k páchání přestupků. Stále miliony lidí žijí ve strachu jednoduše kvůli barvě kůže a kvůli historii policejního přestupku proti africkým Američanům v naší zemi. Nikdy to nemůžeme přijmout jako normu.

„Ve svém posledním veřejném vystoupení John Lewis ve Washingtonu navštívil Black Lives Matter Plaza a povzbudil Američany, aby se postavili za rasovou spravedlnost.“ Řekl: „Musíme být i nadále odvážní, stateční a odvážní, tlačit a tahat, dokud nevykoupíme duši Ameriky a nepřiblížíme se ke komunitě v míru samo o sobě.“ Jeho moudrá slova stále inspirují Američany k tomu, aby byli odvážní v vstávat, mluvit a pracovat na tom, abychom zvedli naši zemi k nejvyšším ideálům.

„Abych se ujistil, že všechny hlasy jsou slyšeny v Kongresu a v tomto národním diskurzu, spustil jsem webovou stránku, která Američanům usnadní sdílení jejich vlastních příběhů, seznámení s legislativou, kterou jsme schválili, a sdílení jejich myšlenek v našem návrhu zákona . Jak řekl John, je to platforma pro lidi, kteří se podílejí na tomto díle vykoupení duše Ameriky. Tento web je JusticeinPolicing.us.

„Již tisíce Američanů z téměř všech států navštívili web a mnoho z nich sdílelo své vlastní klíčové příběhy o tom, proč musíme tento zákon projít.“ Jedna žena v mém okrese psala o tom, jak se jako matka dvou mladých černochů každý den obává, že se setkají s policií. To není dobré pro rodiny; to není dobré pro policii; není to dobré pro naše komunity; a není to dobré pro naši zemi.

„Další psal o tom, jak byli její starší rodiče v Oklahomě zatahováni, protože důstojník nemohl uvěřit, že její africký americký otec byl v 80. letech ženatý s bílou matkou.“ To bylo jen před třemi lety.

„Jedna osoba z Iowy zveřejnila, že je celoživotním republikánem, který je unavený tím, že její strana neřeší policejní pochybení a systémový rasismus v naší zemi.“ Tato osoba má pravdu. Republikánský senát mohl dnes jednat podle zákona George Floyd Justice v Policing. Sedí však na stole vůdce McConnella a shromažďuje prach – zatímco naše stránky stále shromažďují příběhy skutečných životů, které tyto nespravedlnosti zasáhly. Doufám, že Američané budou i nadále mluvit a uvádět přesvědčivé a konkrétní příklady toho, proč je třeba jednat. Tyto příběhy je třeba vyprávět.

„Ve svém velmi silném sloupci New York Times minulý měsíc o pěti krizích, kterým Amerika čelí v této chvíli v naší historii, David Brooks napsal:„ Všichni Američané, ale zejména bílí Američané, procházejí rychlým vzděláváním o břemenoch, které afričtí Američané nesou každý den . Toto vzdělávání pokračuje, ale veřejné mínění se již mění s úžasnou rychlostí. “Jak by mělo. A čím více slyšíme příběhy osobní zkušenosti se systémovým zaujatím, tím lépe budeme jako národ čelit této výzvě společně.

„Když více lidí navštíví„ JusticeinPolicing.us “, aby promluvili a podpořili návrh zákona, sdílím s tímto Parlamentem jejich jména a příběhy a ujistím se, že členové slyší od svých voličů v této záležitosti. Dokud budou lidé v barvě v naší zemi i nadále čelit nebezpečným a smrtelným systematickým předsudkům, House Demokraté nepřestanou prosazovat reformy, které jsou tak mimořádně potřebné. “