Kdo si dá pizzu?

Kdo si dá pizzu?

Kdo si dá pizzu?

Kdo si dá pizzu?

 

Pro pizzu jsou samozřejmostí čerstvé a kvalitní suroviny – jen tak lze docílit té pravé chuti. A mezi nejdůležitější suroviny patří mouka, která ovlivňuje strukturu, chuť a „tenkost“ těsta. Možná si lámete hlavu nad tím, že i když připravíte extra tenké těsto, vytáhnete z pece „slanou buchtu“ – a právě zde je schované tajemství mouky na pizzu, která oproti té klasické obsahu více lepku a má vysokou kvalitu.

Sugo na pizzu

Kdo dá na pizza těsto kečup či protlak a chce pizzu považovat za „pravou italskou“, ten by se ke pizzařině neměl vůbec přiblížit. Na pizzu prostě kečup nepatří – tečka. Dokonalou chuť zajistí sugo na pizzu, které je připravené čerstvé a podle tradičních receptur. Že receptury neznáte? Navštivte naše Pizza školení a dozvíte se více.

Sýr na pizzu je „třešničkou na dortu“

Přestože se za krále sýrů považuje sýr plísňový, v Čechách vládne eidam. Ano, lze ho připravit na tisíc způsobů, ale pokud jde o pizzu, má na ni přísný zákaz vstupu. Dopřejte chuťovým buňkám gastronomický zážitek a požijte na pizzu kvalitní sýry, jako je například italská mozzarella (ať klasická či uzená), scamorza, gorgonzola či parmazán.