EliGene® COVID19 BASIC-A RT – diagnostiká souprava

Vyvinuli jsme jako první český výrobce IVD zdravotnických prostředků soupravu na diagnostiku viru SARS-CoV-2. Souprava splňuje veškeré legislativní požadavky pro diagnostické soupravy. Objednávat můžete na objednavky@elisabeth.cz

Elisabeth Pharmacon #EliGene COVID19 BASIC A kit #COVID19
Elisabeth Pharmacon #EliGene COVID19 BASIC A kit #COVID19

 

EliGene® COVID19 BASIC-A RT

EliGene® COVID19 BASIC A RT kit (REF: 90077-RT-A ) je určen pro detekci SARSCoV-2 viral RNA ze stěrů z nosu a úst, dále ze sputum, slin, séra, plasmy a ostatních klinických materiálů v jednokrokové Real-Time qPCR reakci.

Kit je navržen pro Real-Time qPCR detekci SARS-CoV-2 RNA pomocí TaqMan technologie (FAM a HEX proby) a může být použit na přístroje jako je např. LightCycler® 480, LightCycler® Nano, MyGo, RotorGene® a dalších, které pracují v FAM a HEX kanálech.

Elisabeth Pharmacon company DNA diagnostics

 

ELISABETH PHARMACON, spol. s r.o. je mladá dynamická společnost založená v roce 2001. Společnost s výhradně českým kapitálem má své sídlo v Brně.

Působíme na českém a zahraničním trhu především jako výrobce diagnostických zdravotnických prostředků in vitro a jako dovozce, vývozce a distributor laboratorního materiálu a vybavení, laboratorních přístrojů a diagnostických testů a souprav pro výzkumné, medicínské, veterinární a potravinářské účely.

Produkty, které nabízíme, dlouhodobě splňují nejpřísnější kritéria kvality. Společnost ELISABETH PHARMACON je certifikována dle norem ČSN EN ISO 9001:2016 pro návrh, vývoj a výrobu diagnostických zdravotnických prostředků in vitro a pro nákup, skladování a prodej zdravotnických prostředků a pro testování, měření a analýzy v oblasti molekulární biologie a dále ČSN EN ISO ed. 2 13485:2016 pro nákup, skladování a prodej zdravotnických prostředků „in vitro“ a zdravotnických přístrojů a pro návrh, vývoj a výrobu diagnostických zdravotnických prostředků in vitro.

Naše společnost se velmi rychle rozvíjí a ve snaze zabezpečit všechny požadavky zákazníků neustále rozšiřujeme svoji nabídku o nové výrobky a služby. Permanentně vyvíjíme vlastní produkty určené především pro DNA diagnostiku s cílem nabídnout zákazníkovi tu nejlepší kvalitu dostupnou na trhu za co nejpřijatelnější cenu. V této oblasti společnost rozvíjí spolupráci s některými zahraničními společnostmi, ale také s výzkumnými a klinickými pracovišti.

V současné době jsme výhradním obchodním zástupcem již několika renomovaných zahraničních firem pro území České republikySlovenské republikyRakouskaMaďarskaPolska Slovinska. O úspěchu snahy vedení společnosti nabídnout tu nejlepší kvalitu dostupnou na trhu za co nejnižší cenu, svědčí i úspěšná výběrová řízení, kterými společnost prošla u celé řady soukromých firem, státních úřadů a institucí.