Důvod proč počet nových infekcí v čínském Wu-chanu výrazně klesá a lidé se uzdravují

Rakouský lékař Dr. Michael Spitzbart s odvahou zveřejnil informaci, o které mainstreamová média opět taktně mlčí:
Počet nových infekcí v čínském Wu-chanu výrazně klesá a lidé se uzdravují. Důvod – Číňané přivezli do města 50 tun vitamínu C a v epicentrech vydali pokyn konzumovat jej ve vysokých dávkách.
Jak známo, vitamin C velmi účinně ničí viry. Je však zapotřebí mnohem vyšších dávek než jsou DDD stanovené v EU. Jak známo, ty jsou pod záminkou „bezpečí“ legislativně nastaveny (u doplňků stravy) tak, aby v podstatě nefungovaly.
Je možné, že máme lék na Coronu už dávno, jen je to prostě příliš levné??
Americký kardiolog Dr. Thomas Levy potvrzuje: „Vitamin C zabíjí každý virus, pokud jej podáváte v dostatečně vysokých dávkách. V případě onemocnění lze vitamin C podávat i intravenózně (až 30 gramů denně). Pro profylaxi doporučuji perorální příjem 3 gramy denně.“

Jaktože čínští soudruzi tohle chápou a „vyspělá“ EU mlčí? Že by hrozil pád onoho farmaceutického dogmatu, že suplementace nemá žádný vliv na lidské zdraví? Lidé nejsou hloupí, a tak je C-čko skoro všude vyprodané, ale nikoho z povolaných to moc nezajímá. Čí zájmy jsou tu vlastně chráněny? Zdravé lidi zavírají doma, takže nechodí ven na slunce chytat D-čko – další klíčovou živinu pro buněčnou imunitu, naši JEDINOU univerzální obranu. Vyrazím-li jako zdravý do parku, lesa či na kolo, kohopak tam nakazím? Tak si pojďme promluvit o zodpovědnosti… ale začněme přitom u sebe. Třeba jen emocionálním klidem a pozitivním očekáváním.