„Dezinformace“, kdo je chce řešit? Jen vláda… My ostatní to dáme, zejména útoky od pětikoalice.

„Dezinformace“, kdo je chce řešit? Jen vláda… My ostatní to dáme, zejména útoky od pětikoalice. Dříve i nyní.

Radek Koten

Radek Koten
Radek Koten

Dobrý den, vážená paní předsedající, dámy a pánové. Já jsem na tom podobně jako Radek Vondráček, tedy přitáhlo mě to z kanceláře sem za pultík, kde jsem tedy poslouchal všechny, všechny předchozí projevy.

O mně časopis Reflex napsal svého času, kdy tady byly hony na čarodějnice, aby náhodou Radek Koten nebyl předsedou výboru pro bezpečnost, tak tehdy Reflex o mně napsal, že jsem rudý konzistentní komunistický řezník. Teď si to představte, jak se na to dívali mí známí, mí kamarádi a podobně. Nebylo z toho samozřejmě nic pravda, protože nejsem ani řezník, ani jsem nebyl nikdy v komunistické straně, ani nejsem rudý, ani nejsem proputinovský, jak se o mně říkalo, a dokonce jsem dostal prověrku na stupeň tajné. A přesto jsem byl obviňován, že jsem konspirační teoretik, že šířím lži a podobně. Takže kde je ta hranice mezi pravdou a nebo mezi nějakým tím přesně stanoveným vládou názorem? Já si myslím, že pravda, a to už tady říkal nějaký politik kdysi dávno, pravda je vládou povýšený, povýšená lež.

Takže, takže, jak tomu tady máme rozumět? Budeme bojovat proti dezinformacím. Nyní se tady dozvídám v přímém přenosu, že vlastně za demonstrace na Václavském náměstí napřed mohli proruští trollové. Nyní to tedy organizovala Čína. Já tedy nevím, kdo tady, kdo tady lže a kdo tady tedy vydává rozporuplná stanoviska. Děkuji, děkuji.