Byt 3+kk na pronájem, 110 m2, Praha Vinohrady

Byt 3+kk na pronájem, 110 m2, Praha Vinohrady – Mánesova ul.. Velice pěkný plně vybavený být se nachází v klidné lokalitě Vinohrad a nabídne Vám komfortní bydlení nedaleko centra města. Byt má 2 ložnice, prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyni, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu. Kuchyňská linka je vybavená varnou deskou, troubou, lednici, mrazákem, myčkou, mikrovlnkou, toustovačem, kávovarem a varnou konvici, dále jsou kompletní sady nádobí. K dispozici jsou televizi,  vysavač, žehlička, žehlicí prkno a internet.  Veškerá občanská vybavenost je k dispozici : knihovna, park Riegrové sady, lékárna, obchody, bazén pro veřejnost. Výborná dopravní dostupnost – 5 min na Václavské Náměšti. Cena měsíčního najmu 32 000 CZK + poplatky.
Prestižní rezidenční lokalita pražských Vinohrad disponuje veškerými službami a výborným spojením MHD do centra metropole. Jen pár kroků od velmi klidné polohy bytu, se nachází nepřeberné množství kaváren a restaurací, populární tradiční trh na náměstí Jiřího z Poděbrad, velký výběr školek, škol, divadlo Na Vinohradech a v dochozí vzdálenosti v oblíbených Riegrových sadech. Převod do osobního vlastnictví možný za poplatek 462.000,-Kč. Vinohrady, kdysi královská část hlavního města jsou okouzlujícím secesním příkladem rezidenční dokonalosti a jako tradiční rezidenční čtvrť jsou populární již od 19. století. Tradiční architektonické prvky mnoha zrekonstruovaných budov, blízkost parků a zeleně, výborné dopravní spojení, prvotřídní školy, čilý noční život, výborné restaurace a aktivní společenský život i množství malebných ulic lemovaných stromy, to vše přispívá k jedinečnosti této oblíbené rezidenční lokality, nabízející klidnější metropolitní klima v centru města. Výhodná investice zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce po nájemních bytech v této lokalitě.

V případě zájmu kontaktujte Petru Stránskou, tel. 775 233 223

Další nemovitosti, které by vás mohli zajímat:

Nový zařízený rodinný dům na vyjímečním místě Praha 6 – Dejvice

Dejvice jsou relativně luxusní a drahou rezidenční čtvrtí, jíž sice dominují velkolepé budovy vysokých škol a armády přímo u Vítězného náměstí, ale obsahuje i mnoho klidných míst s vilami movitých měšťanů (Hanspaulka a Ořechovka) a vilami v nichž jsou ambasády – zejména v Bubenči. Ceněno je těsné sousedství jak s centrální oblasti Prahy, tak s velkými plochami zeleně (Stromovka a Divoká Šárka).

Pod Vítězným náměstím (lidově nazývaným Kulaťák) stojí stanice metra linky A. Na stanici metra Dejvická navazují autobusové spoje do Suchdola a Podbaby. Kromě metra jsou Dejvice spojeny s centrem ještě tramvajovou linkou přes Prašný most. U stanice metra Hradčanská se nachází železniční stanice Praha-Dejvice. Je historicky prvním nádražím na území dnešní Prahy.